اخطار اول First Notice

بیاد عزیز نسین نویسنده زنده یاد ترک

داشتم با یکی از آشنایان تلفنی صحبت می کردم می گفت رفته بود تجریش خرید و موقع برگشت قبل از رسیدن به پل رومی اس ام اسی دریافت می کند مبنی بر اینکه این اولین اخطار هست و ایشان پنج دقیقه قبل بد حجابی یا کشف حجاب داشته و در صورت تکرار بار سوم ماشین ایشان روانه پارکینگ خواهد شد.

آفرین، مرحبا، زنده باد، بقول اینوریها گودجاب.

یعنی این بفکر خود مخترع اس ام اس هم نرسیده بود که بتوان با اس ام اس جلوی ارتکاب جرم را همزمان با ارتکاب جرم گرفت.

داشتم فکر می کردم که با اجرای موفقیت آمیز این طرح چه کارهای دیگری با این سیستم اس ام اس در حال ارتکاب جرم میشود کرد.

مثلا دزده در حال دزدی است و یک مرتبه برایش یک اس ام اس می آید که شما الان در حال ارتکاب جرم هستید و در صورت تکرار بار سوم به پارکینگ اوین یا کهریزک ارسال خواهید شد یا مثلا شرکای من که در حال خوردن سهام من در آریا دیزل بودند و سه سال بعد باید آنها را به دادگاه می بردم و‌ تازه وقتی باختند نامه از جوادی آملی می گرفتند که من باید بازنده بشوم و آنها برنده. حالا با این سیستم بمحض اینکه این دزدی شروع می شد آنها یک اس ام اس می گرفتند که شما در حال خوردن پول آقای فرهاد کاشانی هستید و در صورت تکرار به پارکینگ فرستاده خواهید شد. در همان حال آنها یک اس ام اس به آیت الله می فرستادند و‌پنج‌ دقیقه بعد اس ام اس جوادی آملی می آمد که ایرادی ندارد خورنده پول فامیل من است و کاشانی بهتر است خفه شود و بعد اس ام اس من میامد که شب دراز است و‌من صبور فکر آخرش را هم بکنید.

خلاصه فکر استفاده از اس ام در حال ارتکاب جرم را ایران باید ثبت اختراع جهانی بکند.

فکر کنید که خاوریها که یکمرتبه میلیاردها ندزدیدند. حتما با رقمهای کوچک شروع شده و بعد افزایش یافته. فکر کنید اولین اختلاس مثلا یک میلیون دلاری را که می کرد یک اس ام اس برایش می آمد که جناب آقای علیرضا خاوری شما در شرف دزد شدن و اختلاس هستید. در صورت تکرار به پارکینگ فرستاده خواهید شد.

یا آیت الله شصت و سه حسابی مثلا حساب دومی را که باز می کرد یک اس ام اس دریافت می کرد که جناب لاریجانی یک حساب برای شما بس است در صورت تکرار به پستهای بالاتری منصوب می شوید.

خلاصه فکر استفاده های اس ام اس در جرم شناسی و جلوگیری از ارتکاب جرم ذهنم را در گیر کرده. عجب ابتکاری.

واقعا باید برای مبتکر آن تقاضای جایزه نوبل و اسکار را همزمان کرد. به امید استفاده هر چه بیشتر از این تکنولوژی برای پیشرفت هر چه بیشتر وطنمان.

نمیدانم چرا این بیسوادها در امریکا می گویند در حال رانندگی اس ام اس نفرستید و‌ نخوانید. در حالیکه بهترین موقع حالگیری از مجرم همان موقع رانندگی است. شاید هول کند و تصادف کرده و‌کشته بشود و یک مجرم از دنیا کم بشود.

به امید کشته شدن کلیه مجرمین.